2.2.2014 Tarafından Yazıldı

Çocuklara En Uygun Köpekler

Çocuklara En Uygun Köpekler 

 
Eğer ailenize yeni bir birey dahil etmeyi planlıyorsanız, işte çocuğunuza dost olacak en iyi 5 köpek ırkı! Artık seçim size kalmış...
 
BeagleBeagle: Bu ırk aslında av köpeğidir. Ailesiyle birlikte oyunlar oynamaya bayılır. Aynı zamanda çok zeki, arkadaş canlısı ve mutludur. Biraz fazla tüy döktüğünden, onu sık sık yıkamanızda fayda var.
 
 
 
 
Labrador RetrieverLabrador Retriever: Gözde köpek ırklarından Labrador'lar çok oyuncu, sabırlı, sevgi dolu, korumacı ve güvenilirdir. Onların en iyi aile köpeği oldukları söylenir.
 
 
 
 
İrlanda Setteriİrlanda Setteri: Kızıl tüyleriyle eşsiz bir güzelliğe sahip İrlanda Setter'leri, oyuncu ve atletikdir. İnsanlarla vakit geçirmeye bayılırlar. Uzun süreler oyun oynanabilir. Çok zeki olduklarından kolay eğitilebilirler.
 
 
 
 
Bull TerrierBull Terrier: Haklarında kötü söylentiler olsa da Bull Terrier'ler, aslında çok aktif, sevecen ve arkadaş canlısıdır. Aynı zamanda ailelerini çok iyi bir şekilde korurlar.
 
 
 
 
GoldenRetrieverGolden Retriever: Altın rengi tertemiz tüylerinin altında güvenilir, akıllı, sadık ve sabırlı bir çocuk yatar. Çok fazla egzersize ihtiyaç duymazlar ama oyun zamanlarından büyük keyif alırlar.

Makaleye Yapılan Yorumlar

 • demisstayngstrong
  demisstayngstrong 10.6.2014

  Bu köpek lerin hangisi daha kolay egitililebilir?

 • DDlovato
  DDlovato 28.6.2014

  Çiftliginizde bu cinslerden var mi?

Yorum Ekle

 
 

Günün Sözü

 • Günün Sözü

  Eğitimde sabırlı olmak önemlidir. Öfkelendiğiniz an eğitimi bırakın. Çünkü öfke kısa süren bir delilik hali ve bilinen en kötü danışmandır

 • Günün Sözü

  Köpek eğitimindeki temel kural: Köpeklerin yetenekleri sevgiyle birleştirilince bütün sorunlar çözülür.

 • Günün Sözü

  Araştırmalara göre köpek sahipleri cömert ve dışa dönük kişilerdir.

 • Günün Sözü

  Bir yavru köpek edinmeden veya büyük bir köpek almadan önce vicdanınıza danışın. Sorunuz bir köpeğe ihtiyacım var mı dan çok onu mutlu edebilir miyim olmalıdır.

 • Günün Sözü

  Bir köpeği eğitmenin yada yeniden eğitmenin yaşı yoktur. On yaşından büyük köpekleri çok eğittim fakat bana göre en ideal eğitim yaşı iki ila altı ay arasıdır çünkü bu aş aralığındaki yavruları yönlendirmek çok daha kolaydır, tabi sahibinide. İkiside henüz saçma sapan şeyler yapmamış oluyorlar. - Michel Hasbrouck