Maçlardaki Davetsiz Misafirler

Galatasay - VfR Aalen Maçında Sahaya İki Köpek Girdi

Galatasaray’ın, VfR Aalen’le yaptığı hazırlık maçında sahaya iki sevimli köpek girdi.

Galatasaray, Antalya kampındaki ikinci hazırlık maçında Almanya 2. Lig ekiplerinden VfR Aalen’le karşılaşırken, Sarı-kırmızılılar son dakikalarda yediği golle sahadan 1-0 yenik ayrıldı. Maç sırasında sahaya giren iki sevimli köpek ise ilginç anlar oluşturdu. Görevlilerin davetsiz misafirleri saha dışına çıkarmasının ardından, karşılaşma kaldığı yerden devam etti.

Fenerbahçe - Göztepe Maçındaki Kedi

Fenerbahçe-Göztepe kupa maçında sahaya davetsiz bir şekilde giren kedi maçın durmasına neden oldu. 

Mücadelenin 10. dakikasında yaşanan bu olayın ardından hakem Mustafa İlker Coşkun maçı durdurdu ve kedinin çıkarılması için bekledi. 

Futbolcuların ve izleyicilerin şaşkın bakışları arasında sahada dolaşan kedi daha sonra sahadan ayrıldı ve maça kaldığı yerden devam edildi.

Facebookta Paylaş

 

 

Günün Sözü

 • Günün Sözü

  Eğitimde sabırlı olmak önemlidir. Öfkelendiğiniz an eğitimi bırakın. Çünkü öfke kısa süren bir delilik hali ve bilinen en kötü danışmandır

 • Günün Sözü

  Köpek eğitimindeki temel kural: Köpeklerin yetenekleri sevgiyle birleştirilince bütün sorunlar çözülür.

 • Günün Sözü

  Araştırmalara göre köpek sahipleri cömert ve dışa dönük kişilerdir.

 • Günün Sözü

  Bir yavru köpek edinmeden veya büyük bir köpek almadan önce vicdanınıza danışın. Sorunuz bir köpeğe ihtiyacım var mı dan çok onu mutlu edebilir miyim olmalıdır.

 • Günün Sözü

  Bir köpeği eğitmenin yada yeniden eğitmenin yaşı yoktur. On yaşından büyük köpekleri çok eğittim fakat bana göre en ideal eğitim yaşı iki ila altı ay arasıdır çünkü bu aş aralığındaki yavruları yönlendirmek çok daha kolaydır, tabi sahibinide. İkiside henüz saçma sapan şeyler yapmamış oluyorlar. - Michel Hasbrouck